Złomowanie aut Nowy Dwór Gdański - auto skup samochodów powypadkowych

Skupujemy praktycznie wszystkie samochody. SKUP POJAZDÓW:

* Skup anglików Nowy Dwór Gdański
* Skup aut złomowanie Nowy Dwór Gdański

-osobowe, dostawcze i ciężarowe
-w każdym stanie wizualnym i technicznym
-sprawne i niesprawne
-powypadkowe, uszkodzone, zniszczone
-każdej marki i modelu Base

Firma zajmuje się skupem aut. Oferuje ona wszystkim zainteresowanym skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, sprawnych i niesprawnych za gotówkę i od ręki. Obszar jej działania to przede wszystkim Nowy Dwór Gdański i okolice.

Decydując się na sprzedaż swojego pojazdu za pośrednictwem przedsiębiorstwa Skup Aut Nowy Dwór Gdański sprzedający będą mogli liczyć na prawdopodobnie najwyższe stawki za sprzedawany pojazd. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, współpracuje także z licznymi komisami samochodowymi.

Gotówka wypłacana jest w momencie oddania auta do skupu czy też jego odbioru przez wyznaczonych do tego celu ludzi. Skup aut oferuje uczciwe ceny i reguły współpracy. Jest to zaufana firma, w jakiej można sprzedać samochód.

Firma zajmuje się skupem samochodów używanych za gotówkę w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach - główny teren działania: Nowy Dwór Gdański

W dzisiejszych czasach na rynku motoryzacyjnym istnieje ogromna podaż samochodów osobowych i coraz ciężej jest sprzedaż auto w godnej cenie. Firma z Skup aut złomowanie - oferuje kompleksowe usługi skupu samochodów w różnym stanie (bezwypadkowe, powypadkowe, do poprawek blacharsko-lakierniczych, do kasacji i złomowania, bez ważnego przeglądu i OC oraz wiele innych) w bardzo korzystnych warunkach.
Skupujemy pojazdy w bardzo korzystnych cenach. Prowadzimy także sprzedaż pełnowartościowych części do każdych popularnych marek samochodów.

Wszystkie auta które nie mogą poruszać się o własnych siłach odbieramy własnym transportem. Dysponujemy lawetą która siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę jest do państwa użytku. Przyjedziemy wycenimy i kupimy twoje auto od reki. 

Złomowanie skup aut

Jeżęli posiadają Państwo katalizator na sprzedaż zachęcamy do skorzystania również z naszego skupu katalizatorów - link poniżej.

katalizatory, skup katalizatorów, cennik katalizatorów Nowy Dwór Gdański

sssssssssssssssssssssssssssssssssss