Złomowanie aut Trzciel - auto skup samochodów powypadkowych

Skupujemy praktycznie wszystkie samochody. SKUP POJAZDÓW:

* Skup anglików Trzciel
* Skup aut złomowanie Trzciel

-osobowe, dostawcze i ciężarowe
-w każdym stanie wizualnym i technicznym
-sprawne i niesprawne
-powypadkowe, uszkodzone, zniszczone
-każdej marki i modelu Base

Firma zajmuje się skupem aut. Oferuje ona wszystkim zainteresowanym skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, sprawnych i niesprawnych za gotówkę i od ręki. Obszar jej działania to przede wszystkim Trzciel i okolice.

Decydując się na sprzedaż swojego pojazdu za pośrednictwem przedsiębiorstwa Skup Aut Trzciel sprzedający będą mogli liczyć na prawdopodobnie najwyższe stawki za sprzedawany pojazd. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, współpracuje także z licznymi komisami samochodowymi.

Gotówka wypłacana jest w momencie oddania auta do skupu czy też jego odbioru przez wyznaczonych do tego celu ludzi. Skup aut oferuje uczciwe ceny i reguły współpracy. Jest to zaufana firma, w jakiej można sprzedać samochód.

Firma zajmuje się skupem samochodów używanych za gotówkę w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach - główny teren działania: Trzciel

W dzisiejszych czasach na rynku motoryzacyjnym istnieje ogromna podaż samochodów osobowych i coraz ciężej jest sprzedaż auto w godnej cenie. Firma z Skup aut złomowanie - oferuje kompleksowe usługi skupu samochodów w różnym stanie (bezwypadkowe, powypadkowe, do poprawek blacharsko-lakierniczych, do kasacji i złomowania, bez ważnego przeglądu i OC oraz wiele innych) w bardzo korzystnych warunkach.
Skupujemy pojazdy w bardzo korzystnych cenach. Prowadzimy także sprzedaż pełnowartościowych części do każdych popularnych marek samochodów.

Wszystkie auta które nie mogą poruszać się o własnych siłach odbieramy własnym transportem. Dysponujemy lawetą która siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę jest do państwa użytku. Przyjedziemy wycenimy i kupimy twoje auto od reki. 

Złomowanie skup aut

Jeżęli posiadają Państwo katalizator na sprzedaż zachęcamy do skorzystania również z naszego skupu katalizatorów - link poniżej.

katalizatory, skup katalizatorów, cennik katalizatorów Trzciel

sssssssssssssssssssssssssssssssssss